O mnie

Cześć!

Nazywam się Marta Czarnecka i jestem założycielką Atelier LIGHTUP, które powstało z pasji do form, dekoracji, zapachu, natury oraz magii ognia. Stawiam na proste formy oraz minimalistyczny design, w których tkwi wyjątkowość. Uważam, że doskonały żywioł, jakim jest ogień nie potrzebuje przepychu, a nasze świece dekoracyjne dają mu przestrzeń do rozwinięcia swojego prawdziwego piękna.

Atelier LIGHTUP to nie tylko marka świec i dekoracji, ale również miejsce na mapie Warszawy, w którym znajduje się pracownia świec naturalnych, showroom oraz miejsce warsztatów kreatywnych.

Potrzeba pokazania piękna w prostocie popchnęła mnie do porzucenia swojej dotychczasowej pracy. Każda świeca jest odlewana ręcznie, dlatego każda z nich jest unikatowa. Świece zalewam od 2 lat, przechodząc przez cały proces badawczo-rozwojowy, wybierając najlepszej jakości surowce, aby móc dostarczyć najbardziej wykwintny produkt do Twojego domu.

Naszą misją jest tworzenie wspaniałych elementów wyposażenia wnętrz w postaci świec dekoracyjnych, zapachowych oraz dekoracji do wnętrz.

Od zawsze fascynował mnie ogień we wszelkiej postaci. Żywioł ten ma przeogromną moc - podgrzeje jedzenie i ociepli dom, ale również w ułamek sekundy może zniszczyć wszystko i przemienić w popiół. Ogień oraz świece towarzyszą ludziom od wieków w różnego rodzaju rytuałach, przypisując mu niezwykłą moc. Świece z kolei wnoszą do domów swojego rodzaju magię, elegancję i spokój. Pięknem form, zapachów i czystym ogniem, rozpaleniem jasności nie tylko w przestrzeni, ale i w sercu, chcę dzielić się z innymi.

W Atelier LIGHTUP ważne jest dla mnie również dbanie o nasze środowisko. Produkty są starannie pakowane przy użyciu zrównoważonych, biodegradowalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Tworząc niepowtarzalne rzeczy, chcę również pamiętać o świadomym dbaniu o naszą planetę.

Wybieram najwyższej jakości surowce - świece wolnostojące powstają z wosku rzepakowego, z kolei świece zalewane w szkle z wosku słonecznikowo-oliwkowego oraz wyselekcjonowanych zapachów z certyfikatem IFRA. Woski naturalne wykorzystywane w naszych świecach są biodegradowalne, nietoksyczne, naturalne oraz z upraw Europejskich, co oznacza, że pozostawiają minimalny ślad węglowy. Nie są one także testowane na zwierzętach.

 

Kontakt:

Nr tel. 732 588 131

E-mail: