FAQ

Zamówienie i dostawa

Czy możliwy jest odbiór osobisty zamówienia w sklepie?

Jak najbardziej. My przygotujemy Twoje zamówienie w sklepie, a po skontaktowaniu się z nami drogą telefoniczną (tel. 732 588 131), w celu ustalenia daty i godziny odbioru, będzie ono czekało na Ciebie u nas.

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Świece wolnostojące, które wykonane są ręcznie na zamówienie zajmują do 5 dni. W innym przypadku wysyłka wynosi 1-2 dni robocze.

 

Nasze świece

Dlaczego wosk rzepakowy?

Ważne dla nas jest dobro planety, dlatego postanowiliśmy posługiwać się woskami, które nie wydzielają do atmosfery żadnych szkodliwych substancji. W przeciwieństwie do parafiny, wosk rzepakowy oprócz bycia dobrym dla naszego zdrowia oraz środowiska, zapewnia wolniejsze palenie się świec, dzięki czemu można cieszyć się naszymi produktami przez dłuższy czas.

 

Dlaczego powinienem/powinnam przyciąć knot?

Dzięki przycięciu knota (ok. 5 mm) zapewnimy mniejszy płomień, który pozwoli nam na równomierne spalanie się świecy. Ten efekt trudniej jest uzyskać przy większym płomieniu.

 

 

Z czego wykonywane są świece zapachowe?

Nasze świece zapachowe wykonywane są z najwyższej jakości wosku słonecznikowo-oliwkowego. Jest on w 100% naturalny, biodegradowalny oraz nietoksyczny, a także nie jest testowany na zwierzętach. W celu zadbania o jak najmniejszy ślad węglowy, wybraliśmy wosk posiadający swoje uprawy w Europie. Używamy także wyselekcjonowane przez nas zapachy posiadające certyfikat IFRA oraz niebarwiony, bawełniane knoty.

 

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań napisz do nas!