Zwroty i reklamacje

ZWROT TOWARU

Nie spodobał Ci się produkt? Zmienił_ś zdanie? Masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony produkt w ATELIER LIGHTUP, poinformuj Nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia - na przykład za pomocą pisma wysłanego pocztą elektroniczną. Możesz wypełnić formularz odstąpienia od umowy (pobierz, wydrukuj i wypełnij dokładnie formularz zwrotu), a następnie wysłać go wraz z bezpiecznie zapakowanym produktem. 

Adres wysyłki: ATELIER LIGHTUP, ul. gen Józefa Zajączka 15, 01-510 Warszawa 

Warunkiem zwrotu towaru jest zwrócenie produktu w nienaruszonej formie, tzn produkt nie może nieść śladów użytkowania. Koszt odesłania zwracanego produktu pokrywa Kupujący, nie ponosimy żadnych opłat w związku ze zwrotem. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

 

REKLAMACJA

Zakupiony u nas produkt jest uszkodzony? W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Reklamacja 
Wyślij do nas maila na adres office@atelier-lightup.com, w tytule wpisz "Reklamacja" 


2.Treść maila
Składając reklamację prosimy o podanie w mailu następujących informacji:
- Numer zamówienia
- Datę zakupu
- Dokładny opis reklamacji
- Zdjęcia uszkodzonego produktu
Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji najszybciej jak to możliwe - nie zajmie nam to dłużej niż 14 dni.


Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria i gratisy, oraz paragon lub fakturę. 

 

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w stosunku do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.